| Julyett a întrebat:

Pot face cumva pe facebook sa numai primesc comentarii la poze? Mă ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| KimDinca a răspuns:

N ai cum sa nu mai primesti comentarii la poze decat daca pui pozele si dai la setari ca sa le vezi doar tu si nimeni altcineva.Dar asta ar insemna sa iti pui poze degeaba happy

| Flavius2106 a răspuns:

Nu e posibil asa ceva. Doar de la setari poze... only me. dar doar tu poti vedea poza. sau le dai block

| ajutorul3000 a răspuns:

La pozele de pe timeline-ul tau? Pai, poti sa interzici postarea. Langa activity log dai pe rotita aia (setari) si apoi timeline setings si de acolo dai la who can post on my timeline: only me.
Cred ca de comentat poate oricine, poate doar sa le dai block sau sa ii rogi sa nu mai comenteze.