| miruna29_9106 a întrebat:

Poti sa te inneci la ocnele sibiului?

Răspuns Câştigător
| eufrumusica448anutza a răspuns:

Eu am fost la ocnele mari si acolo e apa foarte sarata si te tine la suprafata chiar daca nu stii sa inoti da la ocnele sibiului nu crd ca te ineci!

12 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Da, te poti inneca, din greseala aluneci sau faci o miscare brusca si te baga cu capu in apa si inghiti apa pana te saturi

| hummer24 a răspuns:

Eu am auzit de oameni inecati in farfuria de ciorba, au lesinat si au picat cu fata in farfurie laughing e o nebunie ce se poate intampla in lumea asta laughing

| RappaDanny a răspuns:

Miruna, poti sa te ineci in orice apa daca pui problema asa, nu te baza ca e apa mica si in acest caz nu ai cum, total gresit, cine tie cum doamne feresete te agati in ceva sau te apuca un carcel si nu te mai poti misca, si nu vreau sa spun ce s-ar putea intampla.

| Stefania96dfg a răspuns:

Daca iei o gura de apa, pentru ca e asa de sarata, s-ar putea sa-ti inchida sau blocheze caiile resiratorii si sa te inceci!

| Hirako a răspuns:

Felicitari! Cea mai tampita intrebare de azi! Daca nu sti sa inoti de poti ineca si in apa de 1, 75. Daca vrei sa mori te poti ineca cu un lighian de apa.Deci se poate.

| andreisandu28 a răspuns:

Oricand

| emima a răspuns:

Da

| Kaℓi a răspuns:

Daca insisti, probabil ca da. Daca nu, apa sarata te tine la suprafata chiar daca nu esti un inotator foarte bun.

| Yaguar a răspuns:

Si in baie poti sa te ineci. Sunt cazuri chind si de la mincare sau inecat mortal.

| Bitzu_1414 a răspuns:

Nu prea ai cum.

| XxXxX_2462 a răspuns:

Daca te chinui putin reusesti

| catalinutza09 a răspuns:

Poti sa te ineci oriunde.Totul depinde de curentii din apa si de cat de bine sti sa inoti. Daca iti este frica de apa si te pierzi chiar si in cea mai mica apa mai bine nu.