| katalinakarina a întrebat:

Poti trimite un colet daca ai doar numele intreg si codul postal al destinatarului?batting eyelashes si. Cei de la posta lucreaza si sambata si duminica? adica daca cineva imi trimite un colet azi din Campina. il primesc pana duminica?

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Nu Duminica nu pentru ca Duminica la posta cu siguranta este inchis Dar cel tarziu luni il vei primii daca nu cumva chiar marti!

| kscorpio a răspuns:

Nu. Iti trebuie si adresa din buletin. Si posta lucreaza si sambata pana la ora 13. Duminica inchis, dar acum nu stiu daca toate oficiile postale lucreaza si sambata. La mine in cartier e deschis si sambata.

| Downhillboy a răspuns:

Iti spun sigur ca cei de la posta nu lucreaza sambata si duminica.Cred ca trebuie scrisa si adresa completa