| maroon a întrebat:

Prietena mea anul acesta face 18 ani. Noi, prietenii vrem sa-i facem un cadou surpriza. As vrea ceva idei interesante. (Ea nu va fi acasa de ziua ei).

Răspuns Câştigător
| Locre a răspuns:

Ce fain! Ati putea sa-i faceti un tricou personalizat (la un magazin care se ocupa cu asta)pe care sa scrie "La multi ani, majoro! De la..."(exemplu random), iar intr-o caseta mica de bijuterii un ceas dragut sau o bratara sau ceva ce stii ca i-ar place. O sticla de sampanie, o rama cu poze de-ale voastre iarasi mi se pare o idee interesanta, un parfum, etc. Ar fi dragut totusi ca acest cadou sa fie cat mai personalizat, nu neaparat luat dintr-un magazin asa de-a gata. Ar mai fi o gramada de idei, daca intri intr-un magazin sigur pui ochii pe ceva interesant, dar daca sunteti prietene apropiate asa cum pare, trebuie sa stiti cam ce i-ar place ei foarte mult sa aiba. Depinde si de suma de bani de care dispuneti. Anyway, gasiti voi ceva. Si eu imi fac majoratul anul asta si mi-ar place sa primesc asa ceva.(din ce am propus)

4 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

O tableta, un telefon, bani.

| ElenaSA a răspuns:

CD cu muzica, filme, tricou personalizat, o inima de plus cu pozele voastre, un tort cu poza persoanei...

| mnthseby a răspuns:

Un ceas, telefon mobil, tableta sau de ce nu un laptop