| Didi908 a întrebat:

Prietene mea a fost plecata cateva zile la bunici si vine inapoi in oras. si vreau sa ne ducem prin oras ori la strand... ori... (dati-mi voi idei) please FUNDA pentru cele mai bune raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Denniissa a răspuns:

•Puteti merge la un suc la o terasa de vara. [ ca sa iti povesteasca ce a facut la bunici]
•Puteti merge intr-un loc linistetit [ ex: pe un deal ] unde sa va relaxatsi facand pozee ♥
•Puteti organiza o petrecere cu multi prieteni, pentru distractsie
•Puteti face o petrecere in pijama numai voi 2
•Puteti merge la Shopping love struck
•Puteti merge la Cinematograf, sa vizionatsi un film impreuna.
•Puteti sa iesitsi in parc cu rolele.
•Puteti sa va plimbatsi cu bicicletele.
Etc. Sper ca te-am ajutat. :*:*

5 răspunsuri:
| brandiburu a răspuns:

Puteti sa va duceti si la baieti, sa faceti o orgie. E bine asa?

Voi chiar nu sunteti capabile sa va ganditi ce ati putea face? Trebuie sa cereti parerea in absolut fiecare privinta?

| Larysa13 a răspuns:

La cumparaturi happy

| b3nYy a răspuns:

Buna. pai nu locul conteaza. conteaza ce veti face. fa-o sa rada. etc. si nah. dupa strand poti sa mergi intr-un parc, intr-un loc mai singuratic, sa fiti numai voi 2. duo la apus.etctongue. sau daca vreti sa fiti mai multi. la un club nah. bafta

| porumbitza a răspuns:

Buna eu ti-as recomanda strandul tineretului din piatra neamt. uite aici poze si adresa www.piatra-neamt.net/strand-piatraneamt.php distractie placuta

| Andreea_1452 a răspuns:

Buna. Puteti sa mergeti la film, printr-un parc la o inghetata, la mall, sau puteti sa mergeti amandoua la coafor, sa va schimbati look-ul, sau sa va faceti unghiile. Sper ca te-am ajutat.