| DeeDee007 a întrebat:

Pt cei care joaca farmerama, cum invit prietenii sa ma ajute sa curat pasunea salbatica?

10 răspunsuri:
| Rallu a răspuns:

Iti adaugi prieteni, poti scrie adesa lor de e-mail sau nimic-urile de pe farmerama. Uite adauga ca prieten: elenacatalina87!
Bye

| DeeDee007 explică:

Ms de raspunsuri. cei care jucati si nu aveti vecini lasati`mi nimic-urile voastre sau adaugati`ma pe mnnik-ul meu este bebBelusHa

| Alecsyyya a răspuns:

Eu ma numesc Loryabel.

| steffyboy a răspuns:

Bagama pe mine la prieteni...am numele steffyboy

| steffyboy a răspuns:

Steffyboy...asta e nick meu

| HaeRa a răspuns:

Pai trebuie sa ai 12 prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invita-ma pe mine
dudu_zbranca

| ReMusS a răspuns:

Invitama pe mine samuray2

| eclipsdya a răspuns:

Adaugatzi'ma si p mine ca prieten de faremeram plz...nick-ul meu este eclypsdya

| duduzbranca a răspuns:

Am aceeasi problema. Am ajuns la pajiste si am nevoie de prieteni/vecini. Adaugati-ma va rog. La farmerama am ID: dudu_zbranca
va multumesc