| ionutzking a întrebat:

Puteti sa ma ajutati si pe mine? M-am plictisit in fiecare zi de acelasi lucru...ma trezesc ma duc la scoala vin acasa stau la comp ma culc si tot asa. Dati-mi si mie un sfat cv ce sa fac sa nu ma plictisesc. Ceva ce imi va placea mult! Cu idee va rogwinking!

13 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Sex, ong, carte.

| Razvan a răspuns:

Eu cred ca ar fi o idee buna sa te inscrii ca voluntar. E ceva benefic si nimic nu se compara cu satisfactia de a sti ca ai ajutat pe cineva la sfarsitul zileiwinking

pupimik
| pupimik a răspuns:

Implica-te in activitati extra scolare.
apuca-te de un sport la care sa ai antrenamente cel putin de doua ori pe saptamana.
citeste o carte
iesi la un film cu prietenii
du-te la sala si lucreaza-ti corpul

sunt o gramada de chestii de facut

| Diva a răspuns:

Nu vi sa-mi faci curat in camera sau sa-mi faci temele?

| sy46 a răspuns:

Alege sa practici un sport, care iti place cel mai mult...Asta iti va ocupa mult timplaughing

| AdeLina a răspuns:

Ia-ti un animal de casathinking Practica un sport... Trebuie sa ai un hobby ceva care iti place... Scrie pe o foaie tot ce-ti place si vezi ce te atrage cel mai mult si ce te-ar face sa nu te mai plictisesti si sa iesi din monotonie tongue

| Jupiter a răspuns:

Fa ceva productiv.

| danyyyel a răspuns:

Pai dupa scoala poti face treburile necesare(mancat, teme, etc...) spre seara iesi putin la alergat cu prietenii 3 maxim ai sa vezi ca e foarte sanatos si nu regreti pentru timpul pierdut... apropo evita cat se poate calculatorul... fortezi mult prea tare ochii...
numai bine
danny

| Crs a răspuns:

Pai dupa ce vii de scoala iti poti face treaba ( mananci, faci dus, teme, stai putin la calculator, dorimi o ora) iar dupa aceea, mai pe seara, incearca sa iesi afara cu prietenii sa va distrati mergeti la un suc.thinking

| roxana_9288 a răspuns:

Pai tu sti cel mai bine ce iti place.
daca tot ai prietena, de ce nu faceti ceva impreuna?
un curs de dans, inot, tenis?
sunt sigura ca aveti ceva in comun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu n-ai prieteni? Viața ta socială e praf sau cum? Ieși cu ei la o bere, o fisă la un biliard ceva... Dacă ai prietenă streseaz-o cât poți și tot așa. Nu sta prea mult la PC că o să chiorăști.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesteti o prietena cu care sa-ti petreci timpul

| foarterau a răspuns:

1. cel mai important. spune o parere despre www.grigbusiness.ro, 2. fa-ti temele, nu stiu cati ani ai dar e important sa inveti cand trebuie,
3. mai iesi la o alergare, tenis. sportul e sanatos :P