| valerica123 a întrebat:

Puteti sa-mi dati idei de ceva concursuri pentru o zi de nastere, sau pentru o petrecere in pijama...concursuri care se organizeaza natural si nu in internet! Multumesc, dau funda.

Răspuns Câştigător
| denysame a răspuns:

Depinde cati ani aveti daca aveti pana in 13 ani ar merge o petrecere in pijamale, filme horror, ascultati muzica, va bateti cu pernele daca aveti peste 14-17 ani ar merge tot asa filme horror si multa muzica, mancare, va uitati prin reviste, popcorn.ar merge baietii dar sa nu va ganditi la ceva prostesc doar ce este ok nu ce este este exclus de parintii si de celalte fete! si la Ziua de nastere ar merge pana in 13 ani karaoke, dansuri, filme, muzica, va uitati prin reviste
iar peste 14-17 ani popcorn, muzica, reviste, mancare, sucuri, tort desigur

La ziua de nastere trebuie neaparat tort ca sa iasa ceva cool

succes!

Fundita?big grin