| urgentr a întrebat:

Puteti sa-mi dati si mie exemple de sporturi de fete.Multe.Dau fundita plus vot.

Răspuns Câştigător
| AlexandraaIoana a răspuns:

Innot, handball, volei, gimnastica, dansuri sportive ( ex.: street dance), tenis, snowboard, ski, bascket.

8 răspunsuri:
| Shopiaalin a răspuns:

Handbal love strucklove strucklove strucklove strucklove struck
volei
basket
badminton
inothappy

sper ca iti plachappy
funda?

| DodoDodo a răspuns:

Eu daca as fi fata as juca Basket, Handball, Volei si Scrima.Una dintre astea as face eu. Funda?

| xXxSimonikaxXx a răspuns:

Pai poti sa practici handball,basket,voley,voley pe plaja, gimnastica,acletism,bekminton,dans, joging, stafeta sper ca am fost de ajutorhappy

| nonna a răspuns:

Gimnastica, volei, hambal, bascket, dansuri sportive nu stiu nu prea am ideitongue

| Sweet111 a răspuns:

Pentru fetele intre virsta de 12 16 ani cele mai bune sporturi sunt:
Volei, baschet, patinaj, gimnastica, balet.
winking. am citi intr-o revista bafta_
fundita =?
pa pa wave

| Sweet111 a răspuns:

Pentru fetele intre virsta de 12 16 ani cele mai bune sporturi sunt:
Volei, baschet, patinaj, gimnastica, balet, dans tenis,.etc
winking. am citi intr-o revista bafta_
fundita =?
pa pa wave

| MariaN_3122 a răspuns:

Mie nu imi place nici unu dintre sporturile astea basket, handbal pentru fete de ce nu incerci balet sau orice fel de dans? sau si gimnasttika dar sa stiti si voi ca de la basket fetele se dezvolta prea tare adica cresc inalte si slabute si nu asta le place baietilorstraight face

| zuza_4495 a răspuns:

Volei.hambal,tenis,diferite dansuri