| PotatoMustDie a întrebat:

Random question:
Daca ai fi blocat pe o insula pustie si ai putea lua doar doua lucruri, care ar fi acelea?

Răspuns Câştigător
| anss23 a răspuns:

Apă şi un laptop.laughing

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cum adica? Stiu din timp ca o sa fiu blocata pe o insula pustie si am voie sa iau 2 lucruri? Sau imi planuiesc eu sa merg pe o insula pustie sa stau acolo? Cred ca intrebarea nu e formulata corect happy
Oricum mi-as lua mancare si apa ca sa supravietuiesc...

| MaDeclarFan a răspuns:

Telefonul si cea mai buna prietena :d

| Xtadelo a răspuns:

O perna si... inca o perna. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Persoana iubita si apa.

| ßσьσсєℓα a răspuns:

As lua cu mine cei doi parinti pe care ii am.

| DanielaMf a răspuns:

Pai nu ai avea de unde sa stii ca esti blocat pe insula, deci nu ti-ai lua nimic asa e logiclaughing dar sa zicem ca ''as stii'' ca sunt blocata pe insula. Mi-as lua cea mai buna prietena si apa.