| Asyul95 a întrebat:

Romania, la ce este pe locul 1 in lume?

(Raspunsurile badjocoritoare sau cele cu injuraturi vor putea ajunge la mesaje pentru producatorul acestui site, si se vor aduce masuri drastice, multumesc.

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

100% la furat. La altceva, nimic.

| Carrie a răspuns:

Pai,stiu ca Romania e locul 1 la categoria de box in care se afla Lucian Bute, locul 1 la viteza de upload, locul 1 la ponderea imprumutului FMI in datoria publica.Nu zic ca e pe locul 1 la prostie, caci siguri exista oameni mai prosti decat romanii. happy

| Carrie a răspuns:

Locul 1 la box, la viteza de upload, la ponderea împrumutului FMI în datoria publică.Nu zic ca e locul 1 la prostie deoarece sigur sunt oameni mai prosti decat romanii.La noi mai mult, problema este lenea. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Tristan1987 a răspuns:

Conform unei statistici, tinerii romani sunt pe locul 1 din Europa ca si fumatori.

| Ra1nman a răspuns:

Daca privim totul dintr-un alt unghi, Romania este pe locul intai la toate. Tot ceea ce trebuie sa facem (in cele mai multe cazuri) este sa inlocuim sintagme precum "cea mai buna", "cele mai multe", cu "cele mai proaste", "cele mai putine", etc. Astfel vom fi pe locul I la foarte multe lucruri.

| aby_6778 a răspuns:

La atletism asa spun eu

| Edoardos a răspuns:

Cel mai infricosator loc din lume (castelul Bran); Cel mai poluant loc de pe planeta (Copsa Mica); Dupa o statistica ne aflam pe locul 2-3 ca fiind cel mai nefericit popor dupa Rusia si Khazahstan la polul opus fiind Brazilia si tarile precum Jamaica