| fL0ri a întrebat:

S`a dat cineva cu Zineryt pentru cosuri? Dupa cat timp de la inceperea "Tratamentului" cu aceasta solutie au inceput sa vi se duca cosurile?
Funda

2 răspunsuri:
| Mirrre a răspuns:

Buna.dupa 2 aplicari deja incep sa se duca..si o sa iti usuce pielea putin.dar o sa iti treaca cosurile repede happy

| Vlad201296 a răspuns:

Cosurile au fost si pentru mine o problema uriasa. Am folosit si eu Zineryt si am fost foarte multumit de el big grin. Rezultate vizibile apar dupa vreo 4-5 zile. Cam in 2-3 saptamani tenul este curatat in totalitate de cosuri big grin