| madalinfindrihan a întrebat:

S a mai facut vre o continuare dupa ultimul film Harry Potter din 2011?

Va rog ziceti.

Răspuns Câştigător
| Alle23 a răspuns:

S-a scris o carte intre timp laughing
Harry Potter and the Cursed child
o gasesti in format pdf pe internet sau daca vrei sa o cumperi, pe elefant

| madalinfindrihan explică (pentru Alle23):

Si sunt sanse sa apăra un film dupa carte? Se zice ca s ar putea prin 2018-2022.
Btw cartea e continuarea ultimului film?

| Alle23 a răspuns (pentru madalinfindrihan):

Mai, eu chiar sper ca se va face un film dupa carte, sunt fana Harry Potter, am citit cartea imediat ce a aparut pe internet si m-a fascinat, sincer
Cartea este cu si despre viitoarea generatie 'Harry Potter' impreuna cu parintii lor
Deci da, este continuarea ultimului film
Eu ti-o recomand sa o citesti, iti pot da eu in format pdf daca vrei

4 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Harry Potter and the Cursed child urmează în 2018 nu spun eu ci Youtube

Răspuns utilizator avertizat