| iuandfto a întrebat:

S-ar putea sa-mi pun piciorul in ghips. As vrea si eu niste idei cu ce as putea sa fac in casa. Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Pei...
Ce poti face?
Te poti uita la tv wtf?
Face misto de fete?
dai cu baloane dupa geamlaughingcum faceam yoh...big grin uhm ce vremuri...
In finebig grin cam atat nu prea am ideei.

| Reinkaos a răspuns:

Pai ce poti face. Poti sta pe messenger, te poti juca, poti asculta muzica, poti sta la vorba, poti dormi, poti desena, te poti uita la filme, daca stai sa te gandesti poti face multe lucruri big grin

| marrr a răspuns:

Citeste carti, stai pe TPU, intereseaza-te despre lucruri pe care vrei sa le afli, uita-te pe youtube la scheme de skate[daca asta iti place, din cate vad in avatarbig grin], asculta muzica, cheama un prieten bun pe la tine sa mai vorbiti sa nu te simti singur, uita-te la tv, fa-ti comanda la pizza si te vei bucura macar un pic ca stai in casahee hee. Sper totusi sa nu fie nevoie sa-ti pui in ghips piciorul, ca sa poti face acele lucruri pe care le-am enumerat fara sa ai un motiv anume. Multa sanatatehappy!

| Anonim_4683 a răspuns:

Da, te putem ajuta.

-citesti
-asculti muzica
-desenezi
-citesti bancuri
-inveti o noua limba straina
- te uiti la filme
- urmaresti emisiuni tv [reality show`uri]
- cauti concursuri cu voturi online
- cauti haine pentru toamna/iarna
- vorbesti la telefon
- planuiesti o noua freza
- faci economii
- chemi prieteni acasa
- joci cs
- mai intri pe TPU
- compui versuri
- te uiti pe geam
- dormi :X sau te culci... dk ai cu cine, ghinion cu piciorul acela
- pana in fata scarii banuiesc ca poti sa mergi, mai stai la o barfa
- faci poze, apoi le editezi
- citesti o carte de dragoste
- pierzi vremea pe mess
- [...][...]

Lasa`mi si mie un mesaj in care sa imi spui ce ai patit? laughing

[curiozitate maxima]

pupici pah :*