| doctoru a întrebat:

cine stie cat este intrarea pe strandul Ciurel? Alte stranduri din Bucuresti stii?

Răspuns Câştigător
| madagascar a răspuns:

Eu stiu de crangasi e pana in 10 lei, strandul tineretului 30 lei in cursul saptamani si 40lei in week-end, e proaspat renovat si mai discret e aproape de capatul lui 41, strandul de langa parcul moghioros renovat anul trecut asemanator la tarife cu tineretului.si cam atat stiu eu.la toate 3 se ajunge cu tramvaiul 41

10 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

La Ciurel este 5leiwinking. Asa a fost cand m-am dus eu acum cateva luni.

| Brotacelu a răspuns:

10 lei si nu este "super jegos" am fost luni si ma duc si maine!

@denisa, spune-mi si mie te rog un loc mai bun, unde este "super tare" thinking

Mai e si la IORE parca thinking
In Giulesti, Berceni[pe la Aparatorii patriei]
Moghioros, Aqua Park in otopeni [laughing la asta e 40 lei daca nu ma insel]

| Diana498 a răspuns:

3 ligheane (Cara), Motesti (Turnu-Magurele), Vacaresti...

| lays a răspuns:

Prin ziare scrie 5 lei, dar tocmai am venit eu de acolo si e 10 leibig grin

| TPUaLuatoRazna a răspuns:

La ciurel e super jegos...scuze dar e cuvantul potrivit pentru ce e acolo, plin de cocalari si pitzipoance

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe biletul aste adultii 50 de roni si copii 30 ron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciurel e cam naspa oricum : intrarea e 5 lei din cate am vazut.Dar Du-te la Water Park! e MEGA MARFAAA! sunt tot felul de oferte joia si martea.Si in general intrarea e 30 lei. E SUPER! MERITA! e mega curat si NU e plin de prosti aici - la Water Parkwinking ca in alte parti cum ar fi iore.

| FoFo_5487 a răspuns:

10 lei pentru adultii si 3 lei pentru copi peste 7 anicei care au sub 7 ani intra gratuithappyma duc si-o mainehappyhee hee

| Bebbitza a răspuns:

15 lei

| Bebbitza a răspuns:

Buna, 15 lei (peste 14 ani)