| Adi_Cicea_1975 a întrebat:

de ce nu ma mai pot loga pe mail si pe mess? imi cere o intrebare de siguranta pe care eu nu imi amintesc sa o fi pus... cine ma poate sfatui ii rog sa imi scrie aici. mersi

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarile de siguranta sunt necesare in urma mai multor logari neresusite. Din pacate, daca nu ai un cont secundar atasat la cel blocat, nu iti poti recupera contul decat prin oferirea raspunsului corect la intrebarile de siguranta (sunt doua, nu una).

Daca nu iti amintesti raspunsurile, fa-ti 2 conturi separate si apoi adauga al doilea cont celui principal, ca sa nu mai ai aceeasi problema in viitor. Aici ai informatiile necesare pentru atasarea contului secundar: http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20090116082326AAYZVxI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este vorba de yahoo, ai fost intrebat cu siguranta, daca vrei sa-ti imbunatatesti securitatea. daca ai ales sa te intrebe alta data, nu cred ca te intreaba asta, ci pus o intrebare si raspuns in mod sigur. daca nu ai pus mail alternativ de recuperare parola, telefon de contact pentru a primi un cod, nu ai cum sa recuperezi contul. daca nu poti sa te loghezi nici de pe mess cu atat mai mult.
concluzie, daca te intreaba, tu sau cineva care a avut acces la cont a ales o intrebare de securitate

| Alexander121 a răspuns:

Incearca sa dai "mi-am itat parola"poate am fost de ajutor,)

| lavinia88 a răspuns:

Buna! Stiu despre ce vorbesti pentru ca si mie mi se intampla la fel.Inca nu am gasit o solutie pentru asta.Imi pare rau. Sper ca altcineva sa te ajute.