| AndreiDoMino a întrebat:

Sal!
pentru cei care joaca metin:stiti cumvadaca folosesc un hack trade... pot lua ban? sau daca l-am folosit in cat timp iau ban? aprpopo dati-mi va rog niste site-uri de hack trade. va rogbig grin
Multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| boboboy98 a răspuns:

Ba nu cont daca ei ban iti faci u cont de lv1 si intri si pe ala de lv1 si ei si dupa til dai repede pe celalat cont si nu conteaza daca ai luat ban pe primul ca doar e de lv 1 da mil dai si mie ca eu nu-s de unde se ia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu exista hack-uri in metin, deci asta inseamna ca esti pe cont propriu... apropo! Mi-a facut placere