| sWamP1993 a întrebat:

Sunt la tara la bunici si ma plictisesc de mor. Sunt cu soramea si vreau sa va intreb ce jocuri stiti si am putea juca in doi? MS anticipat!

3 răspunsuri:
| DyDyEu a răspuns:

Pai cauta jocul Bomb It, e simpatic si se poate juca in 2.

| Denis2597 a răspuns:

Pai sunt multe jocuri cum ar fi :carti, fotbal(daca va place) si multe altele acu depinde si de varsta care o ai ca daca ai 16 ani nu o sa te joci sotron...

| sWamP1993 explică:

DyDyEu nu ma refer la jocuri pe calculator.
ci la jocuri de genu: un balon cu apa si il aruncam de la unu la altu facant cate un pas in spate dupa fiecare aruncare pana se sparge balonu.