| Cristea a întrebat:

Sal'tare. Ceva (extra-)obtiuni pentru internet (mobil) la cosmote stiti? Thx ^^. Si evident funda pentru... cea mai buna optiune.

8 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Salut msk.

| Cretaker a răspuns:

Bai ce se intamp-

>obtiuni
>b

voi sunteti chiori, e un P intors

| Cretaker a răspuns:

U just mad, broseph.
that's all.

| Cristea explică:

Nu am abonament si nici nu as vrea sa imi fac unul. am cartela.

| Cristea explică:

Da fratilor va multumesc foarte mult pentru ca m-ati ajutat foarte mult in problema pe care o aveam. foarte fain din partea voastra. va raman dator.

| msk a răspuns:

>obtiuni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@NOBODY
prietene, daca am facu eu o data observatia, ce te-ai mai bagat si tu?

| aLeXuTzAXoXo a răspuns:

Poti sa iti creezi chiar tu abonamentul.de ce mai intrebi de altele?