| Anonymus3000 a întrebat:

Am inceput sa facem antrenamente (fotbal) la sala. Inainte faceam pe stadion dar a venit frigul. Dar nu prea primesc pase cand ne jucam ce sa fac sa primesc pase mai multe. Cand eram pe stadion mai primeam (si ma descurcam mai bine) dar acum nu mai primesc pase... Adevarul e ca daca as primi pase mi-e frica sa nu o dau in bara sau sa fac vreo greseala. Deci cum as putea sa primesc pase si sa nu gresesc asa des. funda

1 răspuns:
| coco_9516 a răspuns:

Fi mai dragut cu colegii si mai sociabil si o sa primesti si tu pase.