| raizoguard a întrebat:

Sal TPU. Stiti jocul GLADIATUS? daca da atunci spuneti-mi cum pot sa fac armele sau armurile sa nu mai fie suflet legat. va rog spuneti-mi dau fundita + vot la primul care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| Misawa_Bastion_1995 a răspuns:

E simplu le poti da la bunuri generale si vei primi gold pentru ele!

3 răspunsuri:
| Gabriel892 a răspuns:

Nu poti schimba atributul soulbound al itemelor

| MariaChrii a răspuns:

E f usor ppur si simplu le dai jos la privirea gen sau le vinzi direct

| raizoguard explică:

Cum pot face sa scap de acele obiecte suflet legat ca am inventarul plin

| Misawa_Bastion_1995 a răspuns (pentru raizoguard):

E simplu le poti da la bunuri generale si vei primi gold pentru ele!