| Gabryel133 a întrebat:

Sal TPU, stiti vreun curs de calculatoare prin Constanta pentru copii peste 14 ani sau ceva de genu?

4 răspunsuri:
| Mihaita21 a răspuns:

Curs de calculatoare in ce sens? ECDL, programare, design?

| Gabryel133 explică (pentru Mihaita21):

Nu stiu noriuni din astea... happy dar as vrea cursuri in care sa invat cum se repara calculatoare, adica nu cu mouseul si tastatura cu sculele sper ca intelegi, sa stiu tot ce stie ala de la service... ala care ii dai 1 bulion sa iti repare pc-u

| Mihaita21 a răspuns (pentru Gabryel133):

Ok ai iesit din aria pe care o cunosc eu bine laughing.
Pei exista facultate pentru gen de cursuri si specializari.
Cati ani ai, ce liceu, ce clasa, ce profil?

| Mihaita21 a răspuns (pentru Mihaita21):

La mate-info faci unele cursuri de baza pe la unele licee, da' nimic aprofundat.