| Speed99 a întrebat:

SALL ALL deci eu vreau sa postez un video pe Youtube dar nu stiu cum...
Deci va rog ma ajutati cu niste raspusuri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Cauți pe Google:Youtube
și îți faci cont,apoi intri pe mess și cauți la email-uri,dai pe email-ul care este de la Youtube,apoi sus în dreaptă scire Încărcați,dai acolo și îl adaugi,pentru a face un videoclip,cel mai bun din lume este Windows Movie Maker,merge bine și are multe aplicații, caută pe Google, baftă!

6 răspunsuri:
| Speed99 explică:

Dar unde dau?(unde apas?)

| 愛LeEu愛 a răspuns (pentru Speed99):

Pai...Dai acolo,pe Upload sau ce o fi scriind acolo,apoi pui titlu si e pe youtube, dar inainte de toate astea trebuie sa ai cont, daca nu ai nu poti face nimic!

| Speed99 explică:

Mersi pentru rasp

| Speed99 explică:

Mersi pentru rasp

| MeNoNヅ a răspuns:

Sall! Pai trebuie sa-ti faci cont prima data... apoi te loghezi si dai la upload si incarci filmuletul care vrei! Bafta!

| Hacker007 a răspuns:

E foarte simplu. fa un cont pe youtube, confirma prin email si apoi adauga cate videouri vrei.