| fayroBoy a întrebat:

Sall.Am descarcat fifa 07 si l-am instalat cu deamon tools si cand vreau sa intru in el imi apare please insert the correct DVD-ROM, select OK and restart application. Ce trebuie sa fac?

7 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Scoti crack de pe net si il copiezi in folderul jocului.
Funda?happy

| victor_2113 a răspuns:

Trebuie sa introduci crack-ul! cauta pe internet fifa 07 crack sau ceva de genul.vezi ca poate in folderul din care l-ai instalat este un fisier crack. daca este copiaza continutul si apoi da "paste" in folderul in care ai instalat jocul si dai copy and replace!happysper ca te-am ajutat

| Mercurio10 a răspuns:

Ia un crack, dai copy si inlocuiestel unde ai icoana normala.adica unde l-ai instalat.1.ia crack fifa 07. 2.copy. 3 paste(inIocuieste in folderu la care intri u prin fifa)

| Mercurio10 a răspuns:

Daca nu ai inteles ce am zis baga id killer.alex7

| WaNTeD_4374 a răspuns:

Ma,dupa ce i-ai dat mout image intrii in My Computer si o sa ai un icon cu FIFA 07 dai click dreapta pe el si dai open, acolo trebuie sa fie un fisier cu numele CRACK, dai 2xClick pe fisier si dai click dreapta pe fisierul "fifa07" dai copy, apoi copoiezi fisierul fifa07 in locul unde ai instalat FIFA 07, sper ca ti-am fost de ajutor... FUNDA?

| DoctorChucky a răspuns (pentru WaNTeD_4374):

Si eu am facut asta si tot asa imi arata!

| Maryus_Golea_1992 a răspuns:

Salut am fiafa 2007 merge cand joc dar dac vreau sa joc p net imi pne ples insert cd an restat ce sa fac hellp me plissss