| adelina_7242 a întrebat:

Sall.Am descarcat sims2 si numa am inbracat o fata si n-am mai stiut ce sa fac.atat e tot? sau...

4 răspunsuri:
| Domyno a răspuns:

Nici vorba laughing...mai ai o gramada de facut crede-ma

| adelina_7242 explică:

Ok da unde sa dau ca sa intru unde ati zis voi, si cat de cat stiu engleza ce nu ma mai ajuta mama:d

| GrigoreVarlam a răspuns:

Cred ca nu se mai facea jocul daca era treaba doar de iMbracat si dezbracat laughing, din cate stiu cauta-i un loc de munca laughing du-l/o sa-si faca treburile, da-i de mancare etc. laughing BAFTA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand iti faci familie, din cati membrii vrei. Daca faci acolo o fata si un baiat ai "relationship" si poti direct sa ii faci casatoriti sau sa ii indragostesti si sa-i casatoresti pe parcursul jocului. Apoi iti iei o casa.De obicei ai bani 20, 000 asa ca ia o casa care sa se incadreze in pret. Dupa ce ai luat casa mobileaz-o si incepe sa te joci cu familia ta(angajaza-i undeva, trebuie sa ai grija de ei, sa le dai sa manance, sa ii pui sa se spele, sa doarma, poti sa-i pui sa faca woohoo-fata nu ramane gravida sau sa dai la try for baby-ii pui in pat, dai cuddle, apoi kiss si try for baby, depinde daca sunt casatoriti sau cat de indragostiti sunt unul de altul, daca ai copil care se duce la scoala pune-l sa faca temele sau pune un adult sa il ajute la teme). In principiu, trebuie sa stii cat de cat englezahappy