| Mistero_5292 a întrebat:

Sall.Am o problema care ma scoate din minti am descarcat ner start smart si imgburn si poweriso si am vrut sa trag pe un dvd un joc dar asta e problema cand bag dvdul sau cdul in unitate e casicum nu las fi bagat.Cand bagi un cd in unitate te duci la my computer si apare acolo la E sau nu stiu la ce un cd sa cand il scoti dispare mie nu imi apare nici un cd cand intru la my computer.Am bagat odata un dvd in unitate si am intrat la nero burnin room si nu a mers ma indreba daca cdul nu este bagat in unitate apoi am incercat cu ner express si na mers apoi am incercat cu imgburn si poweriso dar la fel na mers si nu stiu ce sa fac. E o problema cu calculatorul? A da si cdul si dvdul pe care le-am bagat erau goale adica nu aveu nimic pe ele.Ma puteti ajuta? spuneti-mi va rog care e problema.Promit funda.

Răspuns Câştigător
| bl00 a răspuns:

Problema e de la calculator...nu mai citeste CD urile.i s-a stricat banda aceea care le citea eci dul la reparatwinking

1 răspuns:
| Nis a răspuns:

Stiu sa-ti explic, dar mi-e lene.