| bossul72 a întrebat:

Sall.Am si eu o intrebare am descarcat gta san andreas si imi mergea foarte greu asa ca l-am sters dar nu stiu de ce mergea greu jocul ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Manfred a răspuns:

Ori e prea mare jocu si n-ai ce face ori ai putea sa unmbli in options-grafica-si setezi totul pe low sau dai disable

2 răspunsuri:
| ionut_9568 a răspuns:

Sall gta san andreeas ii trebuie 2 gb ram 2 procesoare 4 ghz daca nu stii ce inseamna intreaba un specialist si cam in 250-300 lei o sa iti mearga jocurile stas. Da funda daca te-am ajutat.

| danutzelu a răspuns:

Sall iti trebuie 1 gb ram procesor Intel core 2 qad 1, 80 ghz 4300 si placa video 512 sau 256mb ati sau nVIDIA