| jhoon98 a întrebat:

Sall! Am si eu o intrebare! Imi puteti spune daca stiti unde pot face dansuri moderne sau de strada in Bucuresti! Tin sa mentionez ca eu stau prin zona B-dul Bucuresti Noii si daca stiti prin apropriere sau si mai departe dar nu foarte tare! Multumesc mult!

1 răspuns:
| sonya a răspuns:

Buna. Te poti duce in parc Bazilescu daca stii unde este. Acolo e o biblioteca si vis-a-vis e un centru nu stiu sigur pentru ce anume. Insa, pe usa scria ca organizeaza tot felul de activitati. Din ce am citit eu erau mai multe. Cand ai timp liber poti trece pe acolo sa arunci o privire. Succes!