| d3s7r0y a întrebat:

Sall! Am si eu o problema...cam acum 2 saptamani am luat un virus care imi ocupa memoria in C (am inteles ca isi descarca singur fisiere)! am incercat cu antivirusi.am sters cache.am sters fisierele temporare. dar nimic!
Am intrat in C si am apasat ctrl + a sa selectez tot, si am 8 foldere ascunse!
ma gandesc ca acolo sunt fisierele descarcate de virus...
Am intrat in control panel > folder options > view > show hidden files and folders > apply > ok.
Ma duc in C... nimic!

deci.intrebarea mea este : cum fac sa imi apara folderele si fisierele ascunse? Dau 100 de funda pls ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| GoogLeMaN a răspuns:

Pai in C nu are cum sa fie fisiere ascunse! Si iti recomand sa reinstalezi windows! Este cea mai sigura optiune! Funda!

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Click instrumente\optiuni folder\vizualizare\bifeaza se afiseaza folderele si fisierele ascunse\mergi in jos si debifeaza ''se ascund fisierele protejateale sistemului\ok
Insa nu acolo se afla problema...click dreapta pe my computer\proprietati\protectie system\debifezi local C\ok sau aplica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am posibilitatea sa reinstalez windows...sunt la tara si nu am de unde sa iau! in + la laptop nu am cd-rom/writer/dvd-rom...

Ayan. am incercat cum ai zis tu si nimic...folderele nu imi apar!
dupa ce dau appley si ok reman setarile...cand intru iar la folder options tot asa imi apare!

| d3s7r0y explică:

Daca aveti si alte idei si e mult de zis... dati add la id meu : d3s7r0y