| justme1995 a întrebat:

Sall, am un minilaptop Acer aspire si nu am niciun OS pe el, am incercat sa instalez windowsul pe el, a mers pana s-a restartat si mi-a dat o eroare >Windows >root\system32\hall.dll. cum se poate rezolva? am citit cateva tutoriale, dar ca sa o rezolv ar fi trebuit sa am alt OS instalat pe pc. Multumesc anticipat! happy

1 răspuns:
| Loner a răspuns:

Hall.dll,programul pe care l-ai folosit sa iti faci stick-ul bootabil nu este bun, incearca cu o unitate optica externa sau incearca alt program, cum ar fi http://wintoflash.com/