| Chriss_9624 a întrebat:

Sall, Buna stiti cumva unde sunt acum "preferintele" la barn buddy ca s`au cam modificat crying dau fundita tongue.

Răspuns Câştigător
| larrii a răspuns:

Pai nu s; a modificat asa tare big grin adica thinking e destul de bun si acum numai ca nu mai sunt asa multe legume si fructe ca inainte... in schimb poti cumpara flori si sa plantezi, se fac mai repede, si iei si mai multi bani pe elehee hee si un caine costa 1. 0000 coins b-) bo$$ laughing e mai ieftin love struck si pamantul la fel big grin inainte costa peste 35. 000 coins, iar acum e 20-25. 000 coins smug deci e mai bine cred eu big grin

bafta la joc :*

3 răspunsuri:
| eu..sh doar eu a răspuns:

Acum numai exista sectiunea aia...numai poti sa comentezi cand cineva iti pune buruiene sau gandaci.sau cand cineva iti ia gandacii sh buruienele de pe plante...trebuia sa iti schimbi akl inainte sa apara versiunea asta noua.sad
sorry 4 youkiss
fundita?big grin

| Crissuu a răspuns:

Nu se mai poate la versiunea asta noua...cred ca trebuia la cealalta sa it faci.
Fundita?

| Chriss_9624 explică:

Eu ma refeream atunci ...cand cineva iti uda florile sau iti da cu spray pe gandaci ...si lui ii da star si vreai sa ii scrii acolo in "bula" aia gen "pot si eu " sau etc. :*:*:* oriqm mersi mult >big grin