| naoko a întrebat:

Sall, care film de groaza va speriat cel mai tare, pe mine m-a speriat kucisake-onna, pe voi? Cel mai de groaza film primeste funda.

Răspuns Câştigător
| ღAnonimღ a răspuns:

Apel nepreluat (2-3 faze de la care m-am pisat pe mine de frica! >la figuratlaughing ) si tarata in iad (n-am dormit in nnoaptea in care l-am vazut! cu spiritul ala lamia s baba cu ochi de fantoma si cand a sapat in mormant si.pfff) si THE HOLE (clovnul si fata aia moarta)

4 răspunsuri:
| Ilusion :X a răspuns:

One Missed Call.
The Eyes.
Tarata in iad.
Paranormal Activity 2.

| ooLaviii a răspuns:

TheGrudge3...A fost super dar in acelasi timp infricosator.Merita sa te uiti(Dar nu singur pentru ca o stai fie foarte frica) Funditssa?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scream 4, F.E.A.R 3 (e si joc si film), cele 12 fantome, camera 1408, Final Destination 5 (faci pipi p tine daca te uiti la el) si cam atat frate. FUNDA?

| Skiipper a răspuns:

The ring si the insadious