| TellaPro a întrebat:

Sall. Cine stie un program in afara de yahoo sau skype prin care pot sa vorbesc cu prietenii prin microfon?

Răspuns Câştigător
| Loredana123 a răspuns:

Pe Facebook e o aplicatie pentru chat video-audio si e super.o instalezi si cand vrei sa vorbsti cu cineva dai pe chat si dai pe camera din bara in care se afla numele lui... Sper ca te-am ajuta!

3 răspunsuri:
| cookie01 a răspuns:

Se poate si pe Gmail sa vorbesti.

| siquic a răspuns:

Pai de ce vrei alt program? Ca skipe e chiar bun ca poti sa te joci, sa vorbesti in scris cu alt cineva etc. in acelasi timp big grin E TARE nu iti trebuie alt program amandoua sun perfectewinking
Sper ca te-am ajutat! FUNDITA? kiss

| MariusSorin a răspuns:

Teamspeak e un program bun pentru vorbit, mai ales daca il folosesti pentru diverse jocuri. Este usor de descarcat si folosit