| poateEU a întrebat:

Sall, cum vi s-a parut cartea "jocurile foamei" ca dabea am cumparat toate volumele si am dat destui bani, si macar ma intereseaza daca am cumparat o carte buna sau nu
funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| DoraDora17 a răspuns:

Intr-adevar, merita sa o citesti. Mie, personal, mi s-a parut o carte foarte buna, dar, dupa cum a spus si laptopnews, depinde de parerea fiecaruiawinking

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Tine de gusturile fiecaruia, dar cartea e interesanta si merita sa o citesti! Succes!

| Pascu_Bianca_1990 a răspuns:

Iti pot spune doar ca ai facut o investitie foarte buna!