| maria10mary10 a întrebat:

Sall! Daca ma puteti ajuta sa-mi spuneti!
As dori sa fac un film cu camera mea noua de filmat si nu stiu despre ce sa fac! Daca aveti idei pentru scurt-metrajul meu dar sa fie ceva usor..sa-mi scrieti!

3 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Mai bine nu fă ceva ce poate ajunge pe youtube din propria voinţă, sau din voinţa altuia. În ambele cazuri sunt sanse foarte mari să te faci de râs. Mai bine fă câte un video într-o zi ai deosebită şi ţine-l ca amintire.

| maria10mary10 explică (pentru Rakanishuu):

Dar nu vreau sa-l public. vreau un scrurt metraj pentru. ceva la scoala

| Rakanishuu a răspuns (pentru maria10mary10):

Despre problemele din şcoală, despre talentele ascunse în elevi şi n-ar fi urât să dai nişte exemple. Despre istoria ei.