| Rags a întrebat:

Sall de curand am achizitionat niste casti Philips shp1900 si sunetul e impecabil dar poate fi folosit ca microfon dar si in acelasi timp ca si casca?

Răspuns Câştigător
| RazvanStefan a răspuns:

Pai castile pe care le ai tu nu au microfon... In caz ca faci rost de casti cu microfon la capatul firului au 2 mufe unu verde si una roz. Aia verde e de casti si aia roz de la microfon si trebuie bagate in spate la pc(cred ca culorile sunt la fel la orice casti) Dami un pm daca mai ai nevoie de ajutor