| anonim_4396 a întrebat:

Sall. imi puteti spune de ce nu pot downloada dupa google play?
cand dau instalati imi scrie: "Nu aţi accesat aplicaţia Magazin Google Play (pictograma aplicaţiei sub formă de pungă de cumpărături albă) de pe dispozitivul dvs. utilizând acest cont de e-mail. Aflaţi mai multe."
dau funda pentru un raspuns bun

4 răspunsuri:
| missoriginalitate a răspuns:

Pai scrii acolo sus cum se cheama aplicatia si iti da

| Nume2 a răspuns (pentru missoriginalitate):

Da ma dar cand ii dau instalati imi da erroarea ''Nu aţi accesat aplicaţia Magazin Google Play (pictograma aplicaţiei sub formă de pungă de cumpărături albă) de pe dispozitivul dvs. utilizând acest cont de e-mail. Aflaţi mai multe.''