| PureMadnesS a întrebat:

Sall pe ce materii sa ma axez? adica la ce sa invat pentru regizor avocat actor? pls dau funda!

2 răspunsuri:
| DanielOvO a răspuns:

Sall eu stiu ca pentru avocat trebuie sa stii foarte bine lb romana mai mult gramatica, iar pentru actor tot lb rom si inca 3 limbi si trebuie sa stii sa joci teatru foarte bine asa ca invata literatura multa.:d sper ca team ajutat

| Near a răspuns:

Romana, limbi straine, istorie, logica, latina, educatie civica big grin dar ar fi bine sa inveti la toate daca vrei sa ajungi sa faci o facultate demna pentru ce ai enumerat tu mai sus tongue