| M371n1s7 a întrebat:

Sall.
Sunt in clasa a VIII-a de fapt am fost big grin azi am dat examenul la matematica si marti pe cel de la romana.
Vreau sa stiu si eu dupa ce se afiseaza rezultatele de la evaluari cand trebuie sa ne ducem sa ne inscriem pentru liceu?
Ms. Fundawinking

2 răspunsuri:
| lolicica1111 a răspuns:

Pai eu sunt din Galati si din cate stiu sambata pe la ora 16:00

| M371n1s7 explică (pentru lolicica1111):

Ma eu vreau sa stiu cand se fac inscrierile ppt liceu nu cand se afiseaza rezultatele de la evaluare straight face ca aia stiu eu cand se afiseaza