| raizoguard a întrebat:

!
Am incercat sa-mi creez un server , am incercat sa-l fac cu server creator dar nu-mi merge am facut exact cum a scris pe Tutorialecstrike dar degeaba nu-mi apare in lista de joc, cand intru in joc nu-mi apare serverul atunci cand scriu numele pe care i l-am pus in Dedicated Server ( adica acel program numit HLDS si apoi apare o fereastra in care trebuie sa pui numele serverului parola etc.) Va rog dati-mi un video in care sa arate pas cu pas cum sa creez un server . Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| ionutalecs a răspuns:

Intra pe cs-gothic pe forum si ai pe acolo 999999999 servere