| raizoguard a întrebat:

am o intrebare. Cand intru pe saitul GameTracker acolo unde trebuie sa scanez serverul nu-mi merge deoarece nu stiu cum sa fac urmatoarele lucruri cerute :
-sa-mi activez serverul inainte de scanare
-sa dezactivez firewall ( asta am rezolvato )
si mai imi cere un numar adica querry number (cam asa ceva)
Imi puteti spune cum sa rezolv asta deoarece vreau sa imi fac un server de counter strike zombie mod , dau panglica si pentru cel care ma ajuta ii dau grad de admin pe server big grin Va rog ajutati-ma

6 răspunsuri:
| seby4music a răspuns:

Schimba-i numele la server in GameTraker lasa-l vreo 5-10 minute si sa vezi ca o sa iti mearga, o sa iti apara acolo dupa aia poti sa ii schimbi numele la loc. sper ca asta e problema si nu am inteles eu gresit.

| raizoguard explică (pentru seby4music):

Cum imi pot activa serverul?

| seby4music a răspuns (pentru raizoguard):

Ma, schimba numele la server in GameTraker pentru 5-10 minute pana se activeaza serverul

| raizoguard explică (pentru seby4music):

Ma nu merge am facut exact cum scrie pe tutorialecstrike dar nu merge nu-mi apare in lista de servere. Cand intru in joc scriu numele serverului pe care il pun la Dedicated Server stiti acela cu HLDS. Dar nu merge nu-mi apare in lista serverul cum sa fac sa-l activez daca puteti da-mi un video in care sa arate pas cu pas cum sa fac un server

| raizoguard explică:

Voi incerca si daca imi va merge atunci voi da panglica

| Candroi_Paul_1997 a răspuns:

Uite aici un sfat:incearca alt browser(internet) si iti va reusibig grin