| Alexzutuuuuuu3000 a întrebat:

Am o intrebare! Deci am un telefon Nokia X2-00 cu cartela FROG si internet webnwalk si pot intra pe internet pe mobil dar cand vreau sa ma uit la un clip pe youtube(pe mobil) il deschid si imi zice "Verificati Setarile Conexiunii" si nu stiu ce sa fac! Va rog daca stiti raspundeti-mi! dau funda!

Răspuns Câştigător
| Outspoken2 a răspuns:

Buna am si au acelasi telefon si aceeasi cartela cu aceleasi optiuni, am incercat si nu am dat de cap du-te la magazinul de unde l-ai luat si o sa iti zica ei au asa am facut si merge!winking

3 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Salut!
Telefonul nu suporta formatul youtube-ului.Nu mai incercati pentru ca nu o sa mearga.
Sper ca am putut sa te ajut.

| Outspoken2 a răspuns:

Du-te cat mai repede ca sa nu iti expire optiunea si sa nu folosesti netu'!happy

| Alexzutuuuuuu3000 explică:

Ms AdexD am facut cum ai zis tu si mi l-a facut mersi!