| alex13 a întrebat:

Sall tpu.Am o intrebare pentru funda:Mi-am facut server la minecraft cu hamachi si nu merge sa-l dau si la altii.lor le scrie can't reach, dar eu pot intra(apropo serverul e 100% corect facut iar eu am minecraft 1.2.5). Multtumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Alex1996Ro a răspuns:

Ma ia incerccati la sv asta 5.140.114.202 retele hamachi mc.blodd-romania.org pass 123winking suntem 2 admini pe server mai cautam 1 si inca vreo 3 oameni sa ajute la construitwinking intrati

1 răspuns:
| Anonymus3000 a răspuns:

Aceasi problema o am si eu. Eu pot intra dar alti nu pot.

| Alex1996Ro a răspuns (pentru Anonymus3000):

Ma ia incerccati la sv asta 5.140.114.202 retele hamachi mc.blodd-romania.org pass 123winking suntem 2 admini pe server mai cautam 1 si inca vreo 3 oameni sa ajute la construitwinking intrati