| MAriaaa1233 a întrebat:

Am o problema legata de bani. Am 15 ani si eu as vrea sa lucrez ca ceva pentru a castiga bani singura si sa nu mai stau pe banii parintilor. Cred ca si voi ati vrut sa faceti ceva in privinta asta. Acum sunt in timpul scolii si nu stiu ce pot sa fac. Normal acum ar trebui sa ma pun cu burta pe carte.M-ati putea ajuta cu niste sfaturi? Iar pana la vara mai e un timp destul de lung.Dau funda pentru cel care m-a ajutat.

3 răspunsuri:
| Vasile94m a răspuns:

Eu îți sugerez sa stai cu burta pe care și la vară poți să te angajezi sezonier și să câștigi. Dar important este școala momentan. Multi fac prostia asta sa se extenueze cu lucru și să nu fie în stare să învețe.

| eDyGaMe a răspuns:

Cel mqi bine inveti, parintii muncesc ca sa ajungi tu ceva, o sa fii pe banii tai dupa ce termini studiile