| xNoNaMe a întrebat:

azi am gasit un sv privat de metin2 ElitePlayers, am downloadat clientul...am deschis Metin2AutoPathcer v1.2 am dat Spiel Starten si mi-a aparut asa : 'metin2client.bin' konnte nicht gefunden werden.Starten sie den Patchovrgang erneut, um das Problem zu beheben.Am incercat sa pornesc din nou clientul poate se rezolva si nimic am si downloadat din nou clientul si la fel ce pot face pentru a putea porni privatul?

1 răspuns:
| N3X7 a răspuns:

In primul rand metinele germane is cele mai populate server si undeori apar probleme de la nr prea mare de playeri ...sau cine stie poate server e OFFsad.