| diana1211 a întrebat:

Sall,TPU! Ce ne putem juca eu si cea mai buna prietena a mea in casa! P.S.:Stau la bloc!
Funda*

Răspuns Câştigător
| McMix a răspuns:

Va puteti juca la Pc, daca v-ati plictisit faceti, de ex o lista cu cei mai frumosi baieti de la voi din clasa, trimiteti mesaje de pe telefon numerelor necunoscute sau vorbiti cu prietenii. va mai ganditi voi tongue ( Bataie cu Pernee daca faceti curat ) Sper ca v-am ajutat, Funda? laughing

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Jucați remi, șah.
Pa, pa.

| aditimus a răspuns:

Remi, carti, mima sau ceva pe play station in doi happy

| bogboy101 a răspuns:

De-a mama si de-a tata.glumesc faceti sexlaughing

| DanielVălean a răspuns (pentru bogboy101):

laughing laughing laughing

| DanielVălean a răspuns (pentru bogboy101):

Farse la telefon, sa va jucati diverse jocuri, tupu (de-a vatea-ascunselea), cu o minge ceva pase, pe PC/tableta/telefon/laptop jocuri.

| bogboy101 a răspuns (pentru DanielVălean):

Stiu dar nu m-am putut abtine.

| DanielVălean a răspuns (pentru bogboy101):

Bine mai. laughing

| D0ntSt0pToMeBro a răspuns (pentru bogboy101):

rolling on the floor)))))))))))))

| D0ntSt0pToMeBro a răspuns (pentru bogboy101):

Puteti sa va jucati ceva: remi, carti, pe playsation multiplayer. va uitati la filme (daca e trecut de 19:00 recomand filme de groaza :)) ). puteti sa cititi bancuri, sau am aici un site unde veti rade sigur: https://www.facebook.com/tpulol
puteti sa mai faceti o gramada de lucruri, inventate de voi.

| diana1211 explică (pentru bogboy101):

Ba,da voi numai la astea va ganditi? Va irositi viata degeaba! Mai luati o pauza de la... si invatati sa traiti! Si nu va mai ganditi la orice fel de prostie! Dar reintorcandu-ma la viata din secolul acesta... =D "foarte amuzant"

| bogboy101 a răspuns (pentru diana1211):

Man eu am zis ca misto daca nu sti sacitesti si alte commuri ...asta etongue

| D0ntSt0pToMeBro a răspuns:

Puteti sa va jucati ceva: remi, carti, pe playsation multiplayer. va uitati la filme (daca e trecut de 19:00 recomand filme de groaza :)) ). puteti sa cititi bancuri, sau am aici un site unde veti rade sigur: https://www.facebook.com/tpulol
puteti sa mai faceti o gramada de lucruri, inventate de voi.

| totomia21 a răspuns:

Peteti sa faceti testul prieteniei ca si Tequilla...sa va puneti 20 de intrebari lagate de voi si cel care raspunde la cele mai multe corecte castiga! Succes! Funda!