| Doina_Muntean_1971 a întrebat:

ce sa fac,ma plictisesc tare, tare mult.stau la curte si nu stiu ce sa fac.
am 12 ani jumatate.
va rog fara comentarii urate.

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Joaca`te cu alti copii? Cu siguranta nu esti singura in tot satul, comuna, sau unde stai tu. Deseneaza, citeste ceva care sa nu te plictiseasca dupa doar o ora, uita`te la televizor, fa curat/ajuta`ti parintii cu treburile casnice, vezi un film/serial.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Citeste carti. Nu te vei mai plictisi niciodata.

| Doina_Muntean_1971 explică (pentru Brigaela):

Am citit pana acum o carte, si mi-a luat o ora, m-am plictisit

| Brigaela a răspuns (pentru Doina_Muntean_1971):

Trist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iati un caine si un disc sau o pisica si un ghem de ata.

| Doina_Muntean_1971 explică (pentru anonim_4396):

Nu am pisica, am caine dar nu are jucarie, le-a spart, rupt pe toate