| EmmEmma a întrebat:

cine ma poate ajuta cu un colaj nu ma prea descurc cu photoshop dau Funda si Vot daca vreti

6 răspunsuri:
| KrazyK a răspuns:

Spune ce anume ai nevoie si iti fac.
victoriatco@yahoo.com

| fL0ri a răspuns:

Te ajut eu! lasa id si ti-l fac eu daca vrei happy

| EmmEmma explică (pentru fL0ri):

Stelystely30

| fL0ri a răspuns (pentru EmmEmma):

Nu merge id, oricum mai bine faci colaj cu photoscape:dai pe photoscape si selectezi "colaj", unde pui pozele care vrei sa apara in colaj si faci setarile necesare dupa cum iti plac tie(intervalul de timp la care se schimba pozele, ordinea lor, conturul si altele) sper ca te-am ajutat big grin

| EmmEmma explică (pentru fL0ri):

Stelystely30 cu litere mici nu cu litere mari...te rog mai incearca am nevoie de un colaj ceva gen poza de profil sau daca nu cauta-ma pe fb Balea Emanuela Steliana dar sg acum merge adresa de mss scuze m-am gresit eu