| costinvlad a întrebat:

Sall. TPU. Daca vrea sa ma fac vlogger, youtuber, despre ce sa fac video? Si cati bani castig? Si ca sa fac bani ce tb sa fac? Eu zic ca as avea cum sa fac abonati, si ca m-as pricepe.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Poti face serial despre cazuri de OZN-uri, cu documentare, explicatii.
Faci in limba engleza, cu subtitrari in diferite limbi.

Daca faci interesant, poti aduna sute de mii de vizionari.
Calculate cu 10 centi /vizionare ies sume frumoase, te poti face chiar milionar in dolariwinking

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Bani mulți nu o sa faci in nici un caz.
Dar depinde si despre faci video'urile.

Răspuns utilizator avertizat
| 123PandaUnicorn123 a răspuns:

Ca un youtuber, la momentul in care ai primit multe vizualizari la un video Youtube o sa the intrebe sa puna reclame la video, si o sa fi platit in numar de vizualizari