| anonim_4396 a întrebat:

SALL TPU!
De cateva zile se tot ntampla ceva ciudat in ferma mea Barn Buddy.
Desi cainele meu are mancare, consumata doar putin, farfuria aproape plina, azi dimineata cand am intrat scris la o floare" produs 80 unitati, 1 furate"
Restul erau intregi.
Stiam ca imi pot fura alti vecini, doar cand cainele nu are mancare.
Dar al meu avea aproape plina.
Am auzit de niste trucuri de mituit cainii.
Credeti ca e posibil sa mi se fi intamplat asta?
PS: si daca stiti cateva trucuri.hee hee aruncati-le si la mine laughing

Răspuns Câştigător
| R9kitty a răspuns:

Pai e posbil. Se poate fura si daca, catelul are mancare. Deci trebuie sa apesi de mai multe ori pe butonul TAB de la tastatura, pana ce un patrta galben ti se pune pe FERMELE PRIETENILOR care e acolo langa lista cu prieteni, in stanga. Cand ti s pune patratul dai ENTER si selectezi cateii, dar nu dai ok, furi asa. Vezi sa aranjezi ferma prietenului de la care sa furi in asa fel incat sa nu se nimereasca fereastra aia cu catelul pe plante. Sper ca ai inteles. Fundita nu dai?batting eyelashes

7 răspunsuri:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Pai dai la ora de la calculator in dreapta in colt jos unde iti scrie ora. Dai click de 2-ori pe ea apoi acolo in dreapta iti arata datahappyDai sa zicem azi duminica dai click pe Luni smugSi e cu o zi inainte si apoi poti sa iei happy
Primesc fundahee hee?

| UNfriendLY a răspuns:

Peste tot va e gandu la furat? laughing))

| DianaLostInDreams a răspuns:

Da se poate piti cainele si poti sa furi, am gasit pe forum si merge.

| DeniAli14 a răspuns:

Prieteni iti pot fura legume doar cand cainele e intors cu spatele. Asta e asa zisul "truc". >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

TheBubbleGum
nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu merge niciuna ca am incercat eu straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Farm feature not found for recording visibility/positions

Ferma va fi acum reîncărcată.straight face